diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Death > Proč tu není????

  1. citovat Schmeeczko | 30.01.10 23:42:45

    Tassadar: Nepotřebuješ hledat konkrétní příspěvky? Ale měl bys, pokud chceš podpořit svoje stupidní tvrzení... Ach jo, psát ti něco je jak stavět domek z karet na pásu ve fabrice - vnímáš mě vůbec? Zkusim to ještě jednou, a to tak, aby to pochopil i intelektuál tvýho formátu: o části fanoušků některejch hudebních stylů klidně řeknu, že vymaštěný kreténi sou (a kolikrát sem se tady v tomhle smyslu vyjádřil), ale rozhodně ne o všech, co neposlouchaj metal nebo rock. Samozřejmě, pokud jde například o ty debily, co všade prohlašujou, jak sou tvrdý a všude do všeho a do každýho se serou, sem silně arogantní a netolerantní. Je tohle příznakem arogantního blbství? Jestli si to fakt myslíš, tak by sis už opravdu měl spolknout hlavu... Kolikrát tady tenhle názor ještě mam napsat, aby sis to konečně přečet? Ten konkrétní příspěvek si laskavě najdi anebo s tim už drž hubu ;)

    K perličce: Já takhle dřív holt psal, ale co má fonetickej styl písma (jo, dneska se mi to taky zdá jako prasárna a vypadá to jako od paka, tože dneska takhle píše každá druhá vostrá cool třináctka) společnýho s ostatnim pravopisem? Já si dovolil kdysi s takovymhle stylem písma poučovat jenom díky tomu, že já v těch diskusích aspoň používal čárky, nedělalo mi problém i/y a text po mě byl srozumitelnej, bez slepenejch vět a stylistickejch nesmyslů, narozdíl od spousty niggadiskutérů, který měli kolikrát problém i s my/mi ;)

    V oné diskusi se dál nehodláš účastnit jenom proto, že máš vymeteno - k čemu je vstupovat do DISKUSE (prosimtě všimni si tohohle slova, je příbuzný slovu diskutovat, což má synonyma jako bavit se o něčem, debatovat, vést dialog apod.) s tim, že si zanadáváš (mimochodem na něco, o čem evidentně nevíš ani to hovno) a pak bohorovně oznámíš, že se diskuse ani účastnit nehodláš? Prozradíš mi to konečně? Tvůj názor, že se ti ta kapela zdá otravná apod. ti brát nebudu, ale když se tě třebas Soundgarden slušně zeptá, proč si tohle mylíš, ani ti nestojí za odpověď, samoúčelnej jednorázovej opruze? Docela ubohý...

Příspěvky

1 - 10, 11 - 20, 21 - 22

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama

předprodej vstupenek eventim