diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Eminem > borec

 1. citovat slim shady druhý | 13.03.10 22:24:28

  jj je to borec proste neco jako 2pac jeho nasledovnik a myslim ze 2pac by mel s eminemem co delat proste tipek borec on je muj hrdina kdyz uz poslouchat rep tak jedine eminema ☻☻☻☺☺

 2. citovat Shorty28 | 05.06.12 17:57:18

  slim shady druhý: Souhlas bro ;))
  Schmeeczko: Jestli ti vadí to, že napsal česky "rep", tak si běž pokecat na nádraží protože kdyby to napsal anglicky (rap) tak by ti zase vadilo, že nenapsal celej komentář anglicky ;)) A není to jedinej tvůj komentář, kde máš kecy na ostatní uživatele... Pokud vim, tak ty diskuze sou k tomu, aby si komentoval toho, kdo je náplní té diskuze a né k buzeraci členů diskuze (vyjma tento komentář) ;)) Takže si dávej pozor na to, co píšeš, nebo se s námi hodně rychle rozluč ;))

 3. citovat Schmeeczko | 06.06.12 03:01:09

  Nesouhlas, strejdo - co jako s mym dva roky starym rejpánim z pozice uživatele uděláš? Krom toho tady je to vcelku na místě - kdes viděl psáno "rep" v tomhle slova smyslu, znalče? A pokud vim, tak na fóru byl oddíl "co právě nesnášíte" - a že by ho tam admini dali se záměrem rozpoutat mírumilovnou diskusi? Přečti si ty diskuse radši pořádně ;)

 4. citovat brainless psychopat | 30.08.12 05:47:11

  musím souhlasit se Šméčkem, že česky je Rap pořád Rap..

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama

předprodej vstupenek eventim