diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Eminem > Eminéééém

 1. citovat Jutushka | 25.08.10 22:07:28

  Já mám Eminema taky dost ráda.. už ho sice neposlouchám tak často jako před lety, kdy jsem nic jiného než hh neznala, ale jemu jsem zůstala, na rozdíl od jiných raperů, věrná dodneška. Teď poslouchám hlavně metal (přítel), případně i pop (kámošky) - sice se to dohromady moc nesnoubí, ale miluju tanec a na ten metal je pohyb přeci jen trochu jednotvárný:D Každopádně, abych se vrátila k tématu, Eminem je pro mě prostě dost srdeční záležitost:)

 2. citovat Schmeeczko | 28.08.10 12:55:04

  Syd: taky co s takovejma lidma, co si připadaj tak důležitý (nebo naopak nedůležitý?), že musej takhle řvát, psát všechno kapitálkama a přidat hordu vykřičníků... Ne, nemam to rád a asi bych si poklepal na čelo, kdybych dostal třebas od máti SMSku ve stylu: CESTOU DOMŮ KUP CHLEBAA! JÁ HO MAM TOTIŽ DĚSNĚ RÁDAA!!!

 3. citovat Jej | 22.09.10 16:23:08

  Ja to moc dobře chapu ..prave proto nad nim ohrnuju nos

 4. citovat phoenix | 17.05.11 17:11:58

  $qu!rrel13: ano, moc pěknej příspěvek :)

 5. citovat TheMikycz | 17.05.11 18:10:19

  Já to ale pořád nechápu. Lidi co poslouchají HH pořád píšou, že ten Hip Hop ostatní nechápou. A já ho fakt nechápu. Sprosté texty o tom, jak jsou "cool" a kolik šlapek už přefikli. A taky nechápu proč je Eminem lepší rapper než ostatní rappeři. Vždyť všichni jenom mluví na to skoro stejné téma, tak včem je zrovna on lepší? Víckrát ve svých textech řekl, že on je nejlepší? Ne, ty texty jsem nikdy nepochopil a asi nikdy ani nepochopím.

 6. citovat phoenix | 21.05.11 15:49:26

  TheMikycz: Všichni rappeři nezpívaj jenom o tom kolik děvek přefikli apod..třeba takovej 2pac nebo BPM, to jsou aspoň smysluplný texty. A Eminem takový taky má. Samozřejmě, že taky má texty úplně o hovně, ale asi jsi moc písniček od něj neslyšel když říkáš takový píčoviny. Třeba Cleaning Out My Closet má moc dobrej text a nutí tě to zamyslet. A takových on má víc..jenže tohle můžu psát kolikrát chci a stejně bude většina nadávat na hip hop :)

 7. citovat TheMikycz | 21.05.11 16:08:31

  phoenix: Jo, samozřejmě existuje pár vyjímek, pár normálních písniček, a asi jsem ten minulý příspěvek blbě napsal. Určitě má pár normálních písní, ale jde o to, že většina písniček je fakt o ničem. A Cleaning Out My Closet má ještě dobrý text, ale zas "moc dobrý text" bych tomu neříkal.A zamyslet se mě nedonutil ani po 10 přečtení. Zamyslet se mě donutila třeba písnička Amen od Kid Rocka,ale tohle ne. V Hip Hopu může být spousta dost dobrých textů, neříkám že ne, ale ta většina je naprosto o ničem. Já na Hip Hop nenadávám, když je dobrý, tak proti němu nic nemám. Nemám nic proti Beastie Boys, nebo Run DMC.

 8. citovat phoenix | 21.05.11 17:08:58

  Dobře, to jsem dal zrovna blbej příklad písničky, ale o to nejde. Je dobře, že se ti líbí Beastie Boys nebo Run DMC, taky je mám rád a celkově mám rád jenom ten old school, kterej je milionkrát lepší než to, co rappeři předváděj teď. Ano, hip-hop jde do velkých sraček :)

 9. citovat Fáďos | 21.05.11 23:25:55

  phoenix: "Ano, hip-hop jde do velkých sraček :)" ...to rock taky. Je to všechno stejné. Písničky se prostě dělají primitivní. A to se týká všech hlavních žánrů.

 10. citovat TheMikycz | 21.05.11 23:36:44

  Fáďos: Bohužel máš pravdu. Všechny žánry jdou do háje.Dneska ještě máme pořád legendy jako Iron Maiden, Judas Priest, ZZ Top, AC/DC a jiné, ale nedovedu si představit, co budu poslouchat až oni přestanou hrát.Taky tady nebudou věčně. Na čí koncerty pak budu chodit. Ta představa mě děsí víc než konec světa. Sice pořád vznikají kvalitní mladé kapely jako třeba Airbourne nebo Steel Panther. Ale pořád jich ubývá. A Hip Hop je dobrý Old School, ale to, co tvoří ty dnešní mladé paka s rovnýma kšiltama a hadrama xxxl je k pláči.

Příspěvky

1 - 10, 11 - 20, 21 - 30, 31 - 37

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama

předprodej vstupenek eventim