diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Eminem > Eminéééém

 1. citovat Fáďos | 22.05.11 12:14:10

  TheMikycz: Já sem mladý člověk, ročník 93, ale stejně "jsem nucen" poslouchat hudbu starší, než sem já, nebo alespoň z toho období. Což mi přijde dost smutné.
  Co se týká h-hopu tak to moc posoudit nemůžu. Nikdy sem ho neposlouchal, jen člověk občas někde něco slyší... Nebo spíš, furt to na něj z někama létá, ale slyšel jsem pár hopových písniček od kámoše, který má doma taky spíš ten old, a to je úplně jiná liga než dneska. Má to myšlenku, je tam spousta drobných prvků, které tu hudbu oživují, atd. Asi mě nikdo nepřeučí, ale takovýto hip hop uznávám. Jenže co se tvoří dneska...pff x/.

 2. citovat TheMikycz | 22.05.11 13:53:47

  Fáďos: ty jsi můj člověk. Taktéž poslouchám hudbu převážně starší. Hip Hop neposlouchám, ale ten Old School mi nevadí. To ještě považuju za dobrou muziku. Ale ten dnešní HH je hrozný. A do toho dnešního HH bych řadil i Eminema. Chybí tomu duše, smysl...

 3. citovat Fáďos | 30.05.11 19:11:34

  vanguard: Proto sem to taky psal.. Dneska se to kvalitní tolik neprosadí..a snažím se to hledat. Jednak poslouchám většinou věci z devadesátých let, kdy to ještě za něco stálo (Seattle area). A jinak... No, je to dneska těžké x). Dobře, Britpop dneska jede a není to špatné.. docela nový směr, ale člověk to nevydrží poslouchat věčně... Su spíš na melanchilické věci a to Britpopová scána kdovíjak extra nesplňuje. Z fleku mě napadají Blackfield a Porcupine Tree, kde má v obojem prsty Steven Wilson, ale ať se snažím sebevíc...to není Britpop. Britpop sou Liberteens, Arctic Monkeys, atd...novota.
  Nevím nakolik starý je Dubstep, taky to moc nebude, ale to mi prostě nic nedává.. Nedávno sem si ze zvědavosti stáhl Jamese Blakea... není to špatné, ale to album sem prostě nedoposlouchal.
  Pff...nějak sem se rozepsal, radši 'odeslat'.

Příspěvky

1 - 10, 11 - 20, 21 - 30, 31 - 37

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama

předprodej vstupenek eventim