diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Linkin Park > New cedo 2009

 1. citovat Stanley | 20.05.10 10:26:36

  LP,když si všimnete mají každé cd jiné,muzikově..jen textově zůstalo stejné.A pokud album MtM není zrovna nářez,dá se poslouchat.Mě osobně se líbí,stačí vědět o čem zpívají..ale je to třeba tím,že přijdou příště s větší bombou a tím překvapí víceméně...čekat můžeme ledaco..ale jsou prostě the best..

 2. citovat Princ | 24.06.10 11:55:24

  Nedá mi to...všichni (nebo skoro všichni) tady kritizujete MtM a HT vynášíte do nebe. dejme tomu, je to otázka vkusu každého z vás, jestli máte radši HT nebo MtM, ale všimněte dvou věcí:

  1) texty všech písniček na HT (a na Meteoře) jsou "na jedno brdo". zamyslete se a řekněte, jestli vám nepřijde, že třeba text od Points of Authority a Pushing me away nepřijde trochu podobný. dál třeba Breaking the habit-Somewhere I belong-Crawling, A place for my head-Faint-In the end-From the inside... a dalo by se toho najít víc

  2) když si odmyslíte text, tak musíte uznat, že všechny písničky (snad kromě In the end - možná) jsou si na HT melodicky podobné a jednotvárné. ve všech převládá strašně složitá kytarová melodie (zkuste si ji zapískat), kterou ale střídají v refrému tak 2 nebo 3 tóny (With you, Points of Authority)

  => tyhle nedostatky na MtM nenajdete. na MtM jsou všecky písničky víceméně originální. Vzpomeňte si na Given up, Bleed it out a třeba In pieces a řekněte, jestli ty písničky mají nějaký podobný rys..nemají. chápu, že v HT má mnohem větší roli Mike, ale nikdo mi nevyvrátí, že i rap se dá nahrát na dobrou a jednoduchou melodii (Bleed it out)

  Uznávám, že třeba In between a Shadows of the day jsou trochu slabší momenty MtM, ale kdybych měl srovnávat HT a MtM, tak bych řekl, že MtM působí celkově lepším dojmem, ale jednotlivé písničky jsou z HT jsou lepší

  Teď me rozcupujte..

 3. citovat Mark | 28.11.10 12:47:02

  pravda =/

Příspěvky

1 - 10, 11 - 20, 21 - 30, 31 - 40, 41 - 44

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama

předprodej vstupenek eventim