diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

My Chemical Romance > Welcome To The Black Parade

 1. citovat Ketty | 18.04.08 22:30:59

  maj užasný texty... i když musim uznat že to není co to bejvalo :-(
  A jinak kde ste vyhrabali že sou zakladatelé Emo stilu ?! když vůbec nejsou Emo ??

 2. citovat Ketty | 18.04.08 22:37:22

  nechápu proč sem píšou lidi co nemaj MCR rádi já taky nic nepíšu k Rihanně a jí podobnejm hnusný komentáře !!! My chemical romance 4ever

 3. citovat Lukáš | 20.04.08 00:20:05

  to ketty - styl s měkkým i.hmmm,chytrá.

 4. citovat ketty | 20.04.08 12:56:43

  ty si taky dobra čecha to Lukáš :-)

 5. citovat tylor | 20.04.08 20:55:12

  bože, nejlepší sou ty strašně chytrý lidi co se furt do všeho serou a všemu rozuměj:D rozhodně to neposlouchaj jenom 13ky.. když vo tom hovno vim, tak přeci držim hubu, ne? vy vůbec nevíte jak voni začínali. museli se starat jako každá jiná kapela v začátcích a myslim že jejich úspěch je zaslouženej. to že prostě měli "šťestí" a lidi je hodili mezi emo, čímž se prakticky postarali o to aby se vo ně lidi zajímali už je jiná věc. jo a jinak souhlasim s Ketty...:)

 6. citovat Oldman | 21.04.08 19:30:33

  jestli to hraní na chytráka bylo aspoň z části směřovaný na mě, jako že si myslim, že jo prčé potrefená husa se musí ozvat..... tak se pleteš, prčé mam všechny jejich cdčka a dokonce sem si je i poslech a vim že začali od undergroudu na koncertech v klubech pro 50 lidí, něco sem si o nich přečet a z toho co vim myslim, že celkem s klidem můžu říct, že to byla celkem kvalitní skupina která se zkazila a nechala zařadit do Emoškatule (ty řikáš, že je tam zařadili lidi, ale myslim že skupina si z velký části může za to jak je vnímána), proto aby byla úspěšnější a měla víc fandů ,který sou z velký většiny - tj. ne všichni, pubertální holky a ostatní vyznavači EMOpózy- protže ty pravý emaři je nejspíš neposlouchaj... to se ví, že se najdou výjimky... mraky mejch kámošů, o kterejch si troufam tvrdit, že sou v rámci možností normální je poslouchalo a koneckonců já vlastně taky, ale prostě názory se vyvíjí a teď řikam co řikam.

 7. citovat Radim | 26.04.08 18:52:48

  ty seš takovej kokot že nevíš ani že Radim neni přezdívka ale meno debile

 8. citovat tylor | 11.05.08 22:30:58

  to Oldman: v tom případě moc nechápu ty tvý názory typu "narvali 2-3 písničky do rádia a vyšlo jim to" nechtěj náhodou jiný kapely bejt slavný? proč by se jim to mělo vyčítat? a taky nevim proč bych při poslechu jejich textů měla brát do ruky EMOžiletku nebo tak nějak si to psal, že:) prostě se mi líběj ale to přeci neznamená že se hned chci podřezat. oni sami kde můžou řikaj že emo nehrajou. uznávám, že jejich první alba se mi líbily víc, ale to přeci neznamená že sou vodepsaný. a že to neni úžasná skupina? pro mě třeba nejsou oasis nebo muse tak úžasný..to je samozřejmě věc názoru. ale tak přeci když je to podle tebe hudební podprůměr a textovej průměr tak mi řekni proč se vo ně vůbec zajímáš? já nevim ale lidi se většinou zajímaj vo to co jim přijde dobrý nebo naopak ubohý.. ale průměr? ber to jako dotaz z čistýho zaujetí nad tvym chováním:D

 9. citovat Radim | 12.05.08 19:43:45

  MCR sou ty nehvětší buzny na světě!!!!

 10. citovat Oldman | 12.05.08 19:56:58

  to Tylor: moc sem nepochopil otázku tak doufam že odpovim na co ses ptal... takže
  Za 1. všechny kapaly a zpěváci a vlastně úplně všichni chtěj bejt slavný... to je mi jasný a taky sem napsal :"...vyšlo jim to... jo já jim to neberu, jsou úspěšný..." (bylo to hned za zmíněnou pasáží 1-2-3 songy) navíc sám posloucham GD takže s proslaveností skupin fakt problém nemam a to, že sou mcr slavný jim fakt nevyčítam vlastně je za to, stejně jako všechny ostatní slavný, celkem obdivuju... Mě šlo o jinej problém, kterej si, řekl bych, celkem překroutil nebo nepochopil nebo tak něco. Mě nevadí sláva, ale komerční úspěch založenej (většinouvě) na pozérech a pubertálních faninkách(už si připadam jak Pepánek Nezdara protože to píšu nejmíň po 100000). Asi si řekneš jak tohle může říct člověk co pslouchá Greenday a jim podobný +muse,placebo a oasis... no je to vlastně to samý co si napsal ty:"...uznávám, že jejich první alba se mi líbily víc, ale to přeci neznamená že sou vodepsaný..." vystihnul si to dost přesně... prostě většina dnes komerčních skupin byla nekomerční většina dnes dobrejch skupin byla špatná a ty co už sou špatný a vyčpělý měli i svoje silnější období. Podle tebe MCR zkomerčňujou(?) a vyčpívaj(?) ale máš je pořád rád. Podle mě už sou komerční a vyčpělý a proto mi nepřijdou tak dobrý... to je čistě věc názoru.
  Za 2. neřikal sem že kdo je poslouchá má rozřezaný ruce, protože si to nemyslim. Tou větu s žiletkou:"...já hlavně nekomentuju hloubku jejich textů, o který mluvěj všichni kdo je posouchaj když maji tu svou úžasnou EMOdepku se žiletkou v ruce (prej jim texty Gerarda pomohli najít smysl života ... :D- sry tomu se prostě musim smát)..." sem komentoval spíš to,že jejich texty nejsou (aspoŇ podle mě) tak hluboký jak se řiká, a že je poslouchaj (mimo jiné) všichni možný pozéři pro který je jedinej projev EMA "operovat" si zápěstí bez umrtvení ale o pár dní pozdějc.. i já je poslouchal a tak si nemyslim že poslouchat mcr =póza nebo rosekaný zápěstí.

Příspěvky

1 - 10, 11 - 20, 21 - 30, 31 - 40, 41 - 42

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama

předprodej vstupenek eventim