diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Pavel Horejš > Životopis

  1. citovat NetwINproduction | 14.09.16 16:14:06

    Pavel Horejš se narodil 24. května 1992 v jižních Čechách ve městě Strakonice. Po absolvování základní školy v Horažďovicích pokračoval ve studiu na sušickém gymnáziu, kde o čtyři roky později úspěšně složil maturitní zkoušku. Následně vstoupil na akademickou půdu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Po třech letech studia mu byl dán bakalářský titul a po dalších dvou získal dokonce i titul magisterský.

    Hudebník, který hraje na kytaru, baskytaru, bicí, klavír a navíc výborně zpívá je velkým přínosem pro českou hudební scénu. Navíc, Pavel si sám píše i líbivé melodie a poutavé texty, které následně dokáže interpretovat jedinečným, zajímavým způsobem. Jeho rodiče se pokoušeli již v útlém dětském věku rozvíjet jeho hudební talent, avšak často slýchávali, že na to Pavel nemá. Proto jeho hudební kariéra začala až o mnoho let později v roce 2008, kdy založil s přáteli svou první kapelu. K jeho nejvíce oblíbeným interpretům dodnes patří Michal Hrůza nebo Mňága & Žďorp.

    Jeho hudební začátky se datují kolem roku 2008, kdy se stal kytaristou jedné začínající kapely. Postupem času začal zpívat a díky svému osobnímu kouzlu a charismatu přebírat roli frontmena kapely. Zlomovým okamžikem jeho kariéry bylo 16. září 2015, kdy vydal svůj první sólový singl „Venuše“, díky kterému na sebe pozitivně upozornil.

    Od této doby začal pracovat na výhradně vlastní tvorbě. Hudební videoklip na Pavlův druhý singl s názvem „Souznění“ se rozhodli podpořit známí herci jako například Sandra Nováková, Jana Bernášková, Bára Fišerová, Leona Šenková, Vendula Příhodová, dobrovolnice v uprchlických táborech Eva Zahradníčková, Radek John, Pavel Novotný či Jan Antonín Duchoslav. Na singlu se také částečně podíleli zasloužilí muzikanti jako například Jan Lstibůrek, baskytarista Tomáše Kluse, nebo Mirka Novak, sólová zpěvačka působící několik let v Americe. Avšak o výsledné podobě Pavel rozhodoval sám.

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama

předprodej vstupenek eventim