diskografie.cz - texty písní, karaoke texty a videoklipy

Vypsaná fiXa > Vypsaná fiXa

 1. citovat Syd | 07.11.09 23:26:06

  Klenot je špatná deska, Márdi už to má za sebou. Kam zmizely ty supr texty..??

 2. citovat chorche | 08.11.09 10:14:43

  syd:To je pěkná blbost. Mně se tahle deska líbí úplně nejvíc. Absolutně nechápu co by na ní mělo bejt špatnýho.

 3. citovat ...... | 08.11.09 12:42:35

  Tak texty ze starejch věcí a novej se nedaj vůbec srovnávat,starý,to jsou prostě básně,i to víc pasuje k tý muzice,je to takový těžší,psychedelický,snad úplně surrealistický,hromada jinech významů,části podle knížek(Saroyan,Marrineti),ne dvě blbý rýmující se slova,takový pokusy naroubovat starej text do novějších věcí,to mi tam vůbec nesedí a fixa to takle recykluje na všech novějších deskách až doteď(Zuby z no burp a Závod-Klenot,to už sem teda fakt koukala)nevim no,ale pro někoho,kdo zná možná tak toho Dezoláta,páč to hrálo svýho času všude a myslí si,že tak tohleto je ta fixa,neni Klenot zas až taková jiná blbost

 4. citovat chorche | 08.11.09 19:03:10

  ....: tak fakt nechápu čím je

 5. citovat Fáďos | 12.11.09 20:12:38

  Tak reaguju po 5ti denní pauze. Klenot...je chytlavé CD,nicméně za těch 5 dní ho mám už dávno oposlouchané x/. Troško sem si doma hrál a porovnával. Nechcu tvrdit že starší CD jsou lepší...podle mě z těch posledních i Krása nesmírná i Fenomén se povedly,ale no...každý si uděláme obrázek. Pro mě je asi nejlepší CD Krása nesmírná. A Klenot...u mě hodně klesl.

 6. citovat Štěpa | 24.10.10 07:35:15

  Hele kdo fixu nezná nebo ji neposlouchá tak nám skra tu fixu neberte jinak nej kapela a moc se těšim do dobříše na márdiho a spol...

 7. citovat Bingos | 24.03.12 14:35:22

  Živáky fixy jsou jedny z nejlepších zážitků, Oni jsou především koncertní kapela!!

 8. citovat Agent | 26.12.13 11:04:35

  Srovnavat MC r roku 94 a CD z09?? Lidi, to je patnact let tvurci tvorby, patnact let zivota, patnact let zkusenosti....Copak vy patnact let stagnujete na jednom miste? Ja za tech patnact let zmenil sestkrat bydliste a petkrat zamestnani a vy cekate, ze za tu dobu bude jedna kapela hrat porad to same dokola? Vsichni bychom se toho rychle nabazili, dost casto ctu kritiky na svetozname autory typu "hudba je to chytlava, texty skvele, ale rozdil od ostatnich alb necekejte, kapela se s nicim novym nevytahla a nove album je jako pres kopirak predeslych."
  Ja fixu zaregistroval prvne v roce 1999 a pokazde, kdyz vyslo nove album (a ja byl zvykly na ta starsi), byl jsem dosti rozpacity....Prvni poslech - Katastrofa, druhy pokus - nechapu, treti pokus - co to s tou fixou je?snad jen osma skladba....sesty poslech, ta osmicka neni zas tak skvela, jak jsem si myslel, ale treti, ctvrta a sedma skladba je super, desaty poslech - takova skvela deska, jakto, ze jsem to driv nepochopil?
  Aby clovek okamzite pochopil tvorbu, musel by znat fixu, znat cleny a zvyky, historii, jejich pratele, prostredi, ve kterem ziji...jsou to texty ze zivota a kdyz ho neznam, nechapu.

Příspěvky

1 - 10, 11 - 20, 21 - 21

Připomínka

Naše facebook stránky

Účty

Kontakt Reklama

předprodej vstupenek eventim